سوالات متداول نت نوبت

پشتیبانی 02128428077

با استفاده از جستجو یا فیلترها پزشک یا مرکز درمانی مورد نظرتان را پیدا کنید ، نوبت دلخواه را برای ویزیت انتخاب و پس از وارد شدن به سیستم ، نوبت خود را نهایی کنید .

نه ، برای ثبت نام و گرفتن نوبت از نت نوبت شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید . بعد از مراجعه به مطب یا مرکز درمانی طبق تعرفه ی درمانی و نوع بیمه هزینه را به منشی پرداخت می کنید .

با استفاده از جستجو یا فیلترها می توانید پزشک یا مرکز درمانی مورد نظرتان را بهتر پیدا کنید .

بله ، با مراجعه به " نوبت های من " می توانید علاوه بر اینکه نوبت های خود را مشاهده کنید ، نوبت مورد نظرتان را لغو کنید .

شماره تماس 02128428077 بصورت 724 ( 7 روز هفته 24 ساعته ) آماده پاسخگویی به شما می باشد ، یا با مراجعه به " تماس با ما " می توانید از طریق روشهای دیگر با مرکز پشتیبانی نت نوبت در ارتباط باشید .

نت نوبت مجموعه ای از پزشکان و مراکز درمانی مجرب و متعهد را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از جستجو یا فیلترها می توانید راحت تر آنها را پیدا کنید و قدرت اختیار کامل را در اختیار شما قرار داده تا با انتخاب ماه ، روز و ساعت مورد نظرتان انتخابی آزاد و متناسب با وقتتان را تهیه کنید . همینطور گرفتن نوبت از بهترین پزشکان و مراکز درمانی را تنها با چند کلیک در هر نقطه ، مکان و زمان برای شما فراهم ساخته . نت نوبت دارای تیم پشتیبانی منسجمی است که بصورت 742 ( 7 روز هفته 24 ساعته ) آماده پاسخگویی به شماست .